Loading...

Ürünler

Opencart 2 PayU ortak ödeme v-2 (PayU LU)

ÜRÜN DETAYLARI

Opencart 2 için PayU'nun ortak ödeme sayfasına yönlendiren ödeme geçididir. SSL sertifikası almak konusunda sıkıntınız varsa ya da güvenlik endişeleriniz varsa işinizi fazlasıyla görecektir..

IPN özelliği eklenmiştir.

Doğrudan BKM EXPRESS Özelliği eklenmiştir,

ÖZELLİKLER
-Ödeme yöntemini seçip koşulları onaylayan müşterinizin tekrar onayını beklemeden PayU ödeme sayfasına otomatik olarak yönlendirir. Müşterinizin kafasının karışmasına izin vermez.

-Otomatik Yönlendirme isteğe bağlı olarak kontrol panelinden yönetilebilir. Otomatik yönlendirme açık olduğunda, Ödeme yöntemini seçip koşulları onaylayan müşterinizin tekrar onayını beklemeden PayU ödeme sayfasına otomatik olarak yönlendirir. (Tek sayfada ödeme modüllerinde otomatik yönlendirmeyi kapatmalısınız)
- Sitenizdeki ürünlere vergi uygulamanız ya da net fiyatlar vermenize göre, modül panelinden PayU'nun nasıl değerlendirme yapacağını yönlendirebilirsiniz.
-Ödeme dönüşlerinde PayU'nun gönderdiği şifreli Hash parametresine göre siparişi sisteminize geçer. Sahte siparişlere izin vermez.
-IPN Özelliği sayesinde ilk ödeme anında onay almamış siparişler, payu tarafından onaylanır onaylanmaz sitenize bildirilir ve sipariş durumu güncellenir. Bu sayede PayU tarafından onaylanan, reddedilen ya da onaylanmayan ödemeler sitenizle senkronize olur.

-BKM EXPRESS ya da Ortak ödeme sayfası kontrol paneline tercih olarak eklendi. Site içi ödeme modülüne sahip olan Payu kullanıcıları sadece PayU'nun BKM EXPRESS Özelliğini kullanabilir. Bu seçenek işaretlendiğinde müşteriniz Ortak ödeme sayfasını görmeden BKM EXPRESS sayfasına doğrudan yönlendirilir.


Modül tek alanadı için kullanılabilir, alışverişinizden sonra alanadınızı tarafımıza bildirmelisiniz.

opencar 2.0 payu Kontrol Paneli

Opencart payu otomatik yönlendirir


Opencart 2 PayU ortak ödeme v-2 (PayU LU)
3.8 puan, 4 Oy
Fiyat : 100,00TL


Yorum yap

Mayıs 24, 2016, Salı 02:02

Değerlendirme :

Opencart 2.2.0.0 ile uyum güncellemesi tamamlandı. Ürünü satın aldığınızda, opencart 2.0, 2.1, 2.2 sürümlerine uyumlu modülün indirme linkini edineceksiniz.

Mayıs 24, 2016, Salı 00:12

Değerlendirme : Değerlendirme yok

Merhaba, opencart 2.2.0.0 ile uyumlu mu acaba?

Aralık 24, 2015, Perşembe 20:08

Değerlendirme :

Evet Uyumludur. Şu an 2.1.0.1 üzerine ilk kurulumumuzu tamamlamak üzereyiz.

Aralık 24, 2015, Perşembe 20:08

Değerlendirme : Değerlendirme yok

Merhaba, opencartın son sürümü olan 2.1.0.1 ile uyumlu mu?

Eylül 4, 2015, Cuma 21:09

Değerlendirme :

Modulu satın aldım. Sağolsun Melih Bey çok ilgilendi. Kurulum konusunda da yardım etti. Modül sorunsuz çalışıyor. Herkese tavsiye ederim.

Kötü İyi
ve boşluk bırakmadan küçük harfle başkentimiz.