Loading...

Ürünler

Opencart 2 Ck editor ve Kcfinder (Ücretsiz)

ÜRÜN DETAYLARI

Opencart 2.X sürümleri için ürün ekleme, ürün düzenleme sayfalarında ckeditor ve kcfinder kullanabilmenizi sağlayan ücretsiz ocmod eklentisidir.

Bir çok opencart kullanıcısı ürünlerine dosya eklerken ya da yazı tipi büyüklüklerini değiştirirken sıkıntı yaşıyor. Ckeditor ve entegre edilen kcfinder sayesinde kontrol paneliniz, ürünlere ait pdf ya da office belgelerini rahatlıkla yükleyebilir ve link verebilir duruma gelecek. Yazı tipi boyutlandırma, video yükleme, resimlere link verme gibi konularda yaşanan sorunlar bu modül sayesinde aşılmış olacak.

Ckeditor ekran görüntüsü

Opencart2 ckeditor

Dosya Yükleme

Opencart2 Ckeditor & kcfinder

Ocmod olan modülü "eklentiler >eklenti kurulumu" menüsünden yüklemelisiniz. Yüklemeniz başarılı olduktan sonra değişikliklerin çalışması için, "eklentiler > modifikasyon" menüsüne gidip yenileme butonuna basın.

Kurulum sırasında hata alıyorsanız "Export/Import Tool for OpenCart 2.0.x" modülünü kurmanızı tavsiye ediyoruz.

Bu modülü opencart eklentiler dizininden edinebilirsiniz.

opencart2, ckeditor, kcfinder, free, opencart2 ckeditor, opencart ürüne dosya ekleme, opencart dosya linki, word dosyası ekleme


Opencart 2 Ck editor ve Kcfinder (Ücretsiz)
0.0 puan, 1 Oy
Toplam İndirme :
İndir

Yorum yap

Eylül 22, 2015, Salı 13:01

Değerlendirme : Değerlendirme yok

Geri dönüşünüz için teşekkür ederiz. Çalışmalarımızı geliştirebilmek için buna ihtiyacımız var. Fakat bu verilerle size yardımcı olamayız, hata kayıtlarını admin panelinizdeki hata günlükleri bölümünden bulup, alakalı satırları iletişim formunu kullanarak bize iletin. Yapısal bir hata tespit edersek güncelleme yayınlayabiliriz.

Eylül 22, 2015, Salı 11:11

Değerlendirme : Değerlendirme yok

Çalışmanız için teşekkür ederim. Modülü yükledim fakat çalışmadı. Yükleme sonrası ürünler kısmına tıkladığımızda beyaz ekran çıkıyor. Anlatılanların tamamını yaptım. Sürüm OC 2.0.3.1 . Teşekkürler.

Kötü İyi
ve boşluk bırakmadan küçük harfle başkentimiz.